Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Kobiety od seksu wolą… układanie puzzli

Krótki artykuł z Dziennika:

Kobiety od seksu wolą… układanie puzzli

To bardzo zła informacja dla panów. Ale i poważne ostrzeżenie. Bo najwidoczniej jest z nimi coś nie tak, skoro panie mają coraz mniejszą ochotę na seks. Ostatnie badania pokazują, że większość kobiet mając do wyboru łóżkowe szaleństwa i na przykład układanie puzzli w komputerze, raczej wybierze to drugie.
Wygląda na to, że mężczyźni muszą się porządnie zabrać do pracy i przypomnieć sobie sztukę uwodzenia. Bo skoro dla kobiet komputerowe łamigłówki są atrakcyjniejszym sposobem spędzania wolnego czasu niż seks, to znaczy, że nie jest dobrze.
Badania przeprowadzono przy udziale znanego portalu specjalizującego się w grach online. Tym, którzy podejrzewają badaczy o stronniczość i manipulowanie wynikami, wyjaśniamy tylko, że według ankiety panie od łóżkowych szaleństw wolą także oglądanie telewizji i czytanie książek – podaje gazeta „The Daily Star”.
Znawcy stosunków damsko-męskich nie mają wątpliwości – panowie muszą wznieść się na wyżyny swojej męskości, by oderwać swoje ukochane od innych niż oni rozrywek. Wynik badań to także dowód na to, jak bardzo zmienia się świat – przecież nie tak dawno kobiety skarżyły się, że ich mężczyźni się nimi nie zajmują, bo ślęczą nad gazetą albo na okrągło oglądają mecze.

Reklamy

Komentarze 2 to “Kobiety od seksu wolą… układanie puzzli”

  1. A jeśli panowie też wolą grać, może akurat nie układać puzzle? To po cóż mają się wznosić na jakiekolwiek wyżyny, hę?;)

  2. Mam nadzieję, że jednak nie…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: