Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Nicholson doradza emerytom seks

Nicholson doradza emerytom seks

W najnowszym numerze amerykańskiego magazynu dla emerytów „AARP” uznawany za czołowego libertyna Hollywood aktor zachwala zalety życia po siedemdziesiątce. Kojarzony z rolami czarnych charakterów, Nicholson w cukierkowych słowach opowiada o miłości, seksie po pięćdziesiątce, dzieciach i recepcie na udany związek – czytamy w DZIENNIKU.
„Legendarny czarny charakter wreszcie złagodniał?” – pyta na okładce redakcja magazynu, który regularnie czyta prawie 35 mln ludzi w wieku emerytalnym. Wygląda na to, że tak. „Miłość to cudowna rzecz. Nie znam nikogo, kto nie chciałby się zakochać. Dzięki kobietom facet przestaje zachowywać się jak ostatnia świni” – zdradza Nicholson.
Trzykrotny laureat Oscara pytany o sekret udanego związku automatycznie robi typową dla siebie minę, unosząc do góry lewą brew. Nic dziwnego. Porady siedemdziesięciolatka, którego każdy kolejny związek okazywał się kompletną klapą, nie wróżą niczego dobrego tym, którzy chcieliby je zastosować. „Zrobiłbym wszystko, aby przeżyć jeszcze miłosne uniesienie, ale nie wiem, czy będzie mi to dane. Przywykłem bardzo do życia starego kawalera, które rządzi się własnymi prawami. Mogę iść na każdą imprezę, na którą tylko przyjdzie mi ochota. Mogę też z niej wyjść, kiedy tylko uznam to za stosowne. Ale wieczorami przychodzą mi go głowy myśli typowe dla wszystkich singli i wtedy postanawiam, że muszę coś zrobić, aby przestać być samotnym dziadem. Dlatego zacząłem rozglądać się uważnie. Nie palę już za sobą mostów i jestem otwarty na nowe znajomości. Z równolatkami albo z młodszymi” – zdradza aktor.
Nicholson czerwieni się jednak, gdy pada pytanie o gotowość w sprawach łóżkowych. „Nie myślcie sobie, że każdy emeryt z upływem czasu automatycznie przestaje myśleć o seksie. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić, co może robić babcia z dziadkiem, kiedy na dłuższą chwilę niespodziewanie zamykają się w swoim pokoju” – śmieje się Nicholson.
Pytany o to, czy używa viagry, znów podnosi lewą brew do góry. „Do tej pory traktowałem to coś jako cudowne lekarstwo na długie i udane małżeństwo. Dopiero gdy przypomniałem sobie jednak treść przysięgi , zrozumiałem, że w moim wieku każdy dzień może napisać inny scenariusz” – twierdzi.
Jeśli chodzi o scenariusze, Jack Nicholson ma również swoją teorię. „Z powodu mojego imponującego dorobku aktorskiego dostaję ich coraz mniej. Ja tymczasem marzę wciąż o dramatycznej, głębokiej roli. Mój życiowy bagaż doświadczeń pozwoliłby mi ją mądrze zagrać” – podsumowuje.

Reklamy

Komentarze 2 to “Nicholson doradza emerytom seks”

  1. Uwielbiam go, zajebisty aktor. Podobał mi się w „Lepiej póxno niz później” ;p Zagrał tam super 🙂

  2. Tak, zagrał kilka dobrych ról. Szczególnie autentycznie wypada jako zły charakter!
    Pozdrawiam!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: