Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Seks numerki fajerwerki i 9 niewypałów

Z miesięcznika Glamour:

Seks numerki fajerwerki i 9 niewypałów

1 Nagość jest cudowna, ale to rozbieranie jest podniecające… Sprawdzałaś już, jak to cudownie kochać się w porozpinanym ubraniu, jakbyście nie chcieli tracić czasu? Uwaga: o ile kobieta wygląda seksownie bez dowolnej części garderoby, to jego rozbieraj od góry: goły facet w samych spodniach wygląda jak Bóg Seksu, w samej koszuli jak Biała Dama.
2 Szeptanie do ucha – tak! Co? Czułe słówka zawsze, sprośne gadki tylko do pewnego stopnia. Pomyśl dwa razy, zanim wymknie ci się coś, od czego spłonąłby rumieńcem Kuba Wojewódzki.
3 Jest kilka sposobów, by obejrzeć razem dobry film: telewizja, dvd, komputer… I tylko jeden z nich jest sexy: idź do kina!
4 Pamiętaj, że chłopcy są inni niż dziewczynki. Najbardziej seksowne słowa, jakie w łóżku może wypowiedzieć on, to – jej zdaniem – „Kocham cię”. Najbardziej seksowne słowa, jakie może wypowiedzieć ona, to: „Proszę, weź mnie od tyłu!”. Jego zdaniem najbardziej seksowne.
5 Dbaj o scenerię. Piękne miejsca, piękne rzeczy (pościel, bielizna, światło, widok z tarasu) podkręcają nastrój i zapewniają piękne wspomnienia. No i nie da się ukryć, że milej kochać się w tropikach niż na Arktyce (zimna Islandia to wyjątek!).
6 Małe dziewczynki liczą na palcach. Duże dziewczynki liczą na swoje nogi.
7 Weź przykład z Mrs Robinson w „Absolwencie” i naucz go czegoś nowego. Tylko sprawdź, czy już jest pełnoletni…
8 Pracuj nad dramaturgią waszego spotkania. Wysyłaj seksowne SMS-y jako zwiastuny wspólnego wieczoru. Włóż mu jakiś intymny drobiazg, przypominający szaleństwa poprzedniej nocy, do kieszeni lub schowka w samochodzie (uwaga: dobre dla par z dłuższym stażem. Jeśli masz na myśli bieliznę, lepiej, by była nieużywana). Alfred Hitchcock mawiał, że przepis na dobry film jest prosty – trzeba zacząć od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno stopniowo rosnąć. I co? Mimo nadwagi i łysiny przeżył pół wieku w bardzo udanym związku!
9 Wspólne gotowanie. Oczywiście są składniki bardziej seksowne (czekolada, truskawki i wszystko, co pasuje do szampana) i mniej, ale sztuka kochania i sztuka kulinarna zawsze idą w parze.
10 Nie śpiesz się. Nie popędzaj go. Ten stan niepewności, kiedy wiadomo, że wszystko może się zdarzyć… Ale wiadomo też, że przecież wcale nie musi.
11 Powiedz mu wprost, co cię podnieca. Wstydzisz się? to tylko doda rumieńców twoim szczerym wyznaniom.
12 Trzy sekrety szczęśliwego seksu:
1. Poczucie humoru,
2. Poczucie humoru,
3. Poczucie humoru.
13 Zaproponuj mu, żeby napisał coś na twoim ciele pędzelkiem zanurzonym np. w płynnej czekoladzie. Tylko nie bądź rozczarowana, jeśli zamiast wielkich wyznań miłosnych, wykaligrafuje nazwę ulubionego klubu piłkarskiego. To ma być przede wszystkim pyszna zabawa! I dla was, i dla pędzelka.
14 Niespodzianka podczas snu. To jedna z często powtarzających się męskich fantazji – zostać (p)obudzonym w nocy lub wcześnie rano przez już rozbudzoną partnerkę. A potem już po wszystkim powrócić z jej ramion z powrotem w objęcia Morfeusza.
9 największych niewypałów Łóżkowych
1 Kajdanki, pejcz, lateksowa maska zasłaniająca twarz, jakikolwiek gadżet, który wiąże się z bólem. Istnieje ryzyko, że twój adorator zapyta, czy może „wyjść do kiosku po papierosy” i już nie wróci.
2 Świece zapachowe, olejki aromatyczne i inne zapachy w hurtowych ilościach grożących przedawkowaniem.
3 Spazmy, smaganie go twoimi włosami i drapanie po plecach do krwi zostaw scenarzystom filmów erotycznych klasy B
4 Strój à la kobieta lekkich obyczajów. Owszem, są mężczyźni, którzy kochają czerwoną koronkową bieliznę, wycięte biustonosze i tandetne buty do ud, ale to smutni faceci bez wyobraźni.
5 Przekombinowany seks oralny. Zapomnij o kostkach lodu w twoich ustach i innych przegryzkach. To nikomu nie posmakuje, a może jedynie rozśmieszyć.
6 Jego klejnoty w twoim żelaznym uścisku. Jest cienka granica między czułym dotykiem a ostrym pompowaniem. To nie koła w „góralu”. Ostrożnie, proszę!
7 Zabawki z sex-shopu. Jeśli znacie się świetnie, możesz włączyć do zabawy wibrator, ale jeśli spotykasz się z nim od niedawna, poczekaj spokojnie, aż znajomość się rozwinie.
8 Wpraszanie się do bardzo intymnych miejsc bez pytania o pozwolenie. Nie każdy kocha takie niespodzianki.
9 Wybieranie imion dla waszych dzieci, planowanie wspólnej przyszłości i opowiadanie, jakich to będzie miał wspaniałych teściów pozostaw na później. Jeszcze zdążycie to wszystko obgadać.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Seks numerki fajerwerki i 9 niewypałów”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: