Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Z kim zabawia się w nocy Twój partner?

Z Dziennika:

Z kim zabawia się w nocy Twój partner?
Tajemnica snów erotycznych wreszcie wyjaśniona! Przyznaje się do nich prawie 80 proc. Polaków. „Fakt” podaje, że kobiety śnią o umięśnionych macho w mundurze, a mężczyźni o figlarnej pielęgniarce.
Strażak, policjant czy komandos, który zrzuca mundur i pokazuje swój nagi męski tors – oto najczęstszy temat snów erotycznych polskich kobiet – wynika z badań psychologów m.in. dr Alicji Długołęckiej z warszawskiego AWF-u.
Według tego samego badania mężczyźni śnią o pielęgniarkach czy urzędniczkach. W snach to oni są stroną dominującą. Zdzierają uniform z kobiety, podporządkowują ją sobie.
Dlaczego tak się dzieje? Naukowcy uważają, ze to skutek życia w bardzo poukładanym świecie, z którym ludzie chcą zerwać. Dlatego w kobiecych marzeniach pojawia się uniform, symbol porządku. Ale pod nim ukrywa się prawdziwy macho, który dla kobiet zrzuca z siebie mundur.
Mężczyźni odreagowują w snach, zrywając ubranie z urzędniczek lub pielęgniarek. W życiu codziennym po prostu by się na to nie odważyli. Na szczęście są sny. One pozwalają nam odreagować napięcie i choć przez chwilę pomarzyć. A potem budzimy się i strażak kojarzy nam się tylko z pożarem.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Z kim zabawia się w nocy Twój partner?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: