Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Kościół namawia do codziennego seksu

Za Dziennikiem:

Kościół namawia do codziennego seksu

Koniec z kłótniami o to, kto ma zmyć naczynia po kolacji, uprać skarpetki lub odrobić lekcje z dzieckiem. Aby poprawić relacje w związku i ułatwić komunikację między małżonkami, przedstawiciele Kościoła protestanckiego na Florydzie przygotowali specjalny program dla par, którego jeden z punktów nakazuje uprawiać seks 30 razy w miesiącu.
A to wszystko w imię słów zapisanych w Starym Testamencie: trzeba być płodnym i się rozmnażać.
Kościół zaleca małżeńskim parom, by uprawiały seks każdego dnia. W ten dość osobliwy sposób duchowni pragną ograniczyć stale powiększającą się liczbę rozwodów. „Ludzie potrzebują więcej seksu” – można przeczytać na stronach internetowych Relevant Church. „Udane życie seksualne zbliża, wzmacnia zainteresowanie druga osobą i sprzyja planowaniu”.
Ponadto codziennie partnerzy powinni wzajemnie pytać się o uczucia, mówić o swoich potrzebach (nawet tych najskrytszych) i przeczytać jeden akapit z Biblii.
W tym celu powstał wirtualny przewodnik, który ma pomóc w osiągnięciu satysfakcjonującego życia seksualnego, a co za tym idzie – rodzinnego szczęścia małżeństw z wieloletnim stażem, świeżo upieczonych, a nawet studentów. Zainteresowani znajdą w nim kalendarz, w którym mogą odhaczać odrobione prace domowe dotyczące m.in. poprawy jakości i częstotliwości pożycia seksualnego.
W przypadku singli Kościół zastosował inna metodę: namawia ich do 30-dniowej wstrzemięźliwości, prawdopodobnie dlatego, by zrozumieli, co tracą, żyjąc w pojedynkę. Poza tym zamęcza ich podstępnymi pytaniami w stylu: „czego spodziewasz się na randce?” lub „czy sprzątasz mieszkanie w nadziei, że nie wrócisz do domu sam?”.
Skąd pomysł na tak nowatorską formę ratowania małżeństw przed rozpadem? „Jesteśmy zdania, że Kościół za długo milczał na ten temat i ludzie zbyt długo żyli w przeświadczeniu, że Bóg sprzeciwia się miłości cielesnej” – tłumaczą przedstawiciele Relevant Church. I dlatego wierni muszą w przyspieszonym tempie nadrobić zaległości z seksu i ukończyć błyskawiczny kurs przystosowania do życia w rodzinie? Powodzenia, bo to może i miłe, ale niełatwe…

Reklamy

Komentarze 3 to “Kościół namawia do codziennego seksu”

 1. nie no news fajny. A ten „Kościół” to odrazu zainteresuje. Tylko ze szkoda że wiekszosc nawet nie przeczyta i powie że to Rzym namawia…
  więc ja mam propozycję aby napisać iż „Kościół Protestancki Relevant namawia do codziennego seksu”
  będzie wyglądało dużo lepiej
  pozdrawiam
  Jehudah

 2. Ha! Pretensje do Dziennika…
  Pozdrawiam!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: