Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Ile kobiet ma polski kochanek?

Z Dziennika:

Ile kobiet ma polski kochanek?

A jednak pozory mylą. Okazuje się, że nasi panowie, którzy z lubością oglądają się za spódniczkami i plotkują w męskim gronie na temat kobiecych krągłości, wcale nie zmieniają partnerek jak rękawiczek. Ta sama reguła dotyczy kobiet, ale ten fakt nie dziwi chyba nikogo. Kobiety z zasady są wierniejsze i stałe w uczuciach.

Ze „Światowego badania jakości życia seksualnego” wyraźnie wynika, że Polacy mogą pochwalić się najmniejszą liczbą partnerów w Europie. W swoim całym życiu polscy mężczyźni mają średnio 12 partnerek – o 17 mniej niż Austriacy, którzy są absolutnym liderem w rankingu. Polki zadowalają się pięcioma kochankami (dla porównania Austriaczki 17!).

Choć jesteśmy najmniej doświadczeni w Europie, uważamy, że nasze życie erotyczne wcale nie jest ubogie. Prawie połowa badanych twierdzi, że częstotliwość, z jaką uprawia seks, jest zadowalająca.

Na pytanie, „co wpłynęłoby na poprawę życia erotycznego”, Polacy na pierwszym miejscu wymieniają więcej romantyzmu (45 proc.) i zabawy (41 proc.), mniej stresujące życie (38 proc.) i więcej czasu dla swoich partnerów (30 proc.).

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Ile kobiet ma polski kochanek?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: