Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Jaki będzie seks w 2010 roku?

Za Dziennikiem:

Jaki będzie seks w 2010 roku?

Jak będziemy się kochali za dwa lata? Odpowiedzi na to pytanie podjął się niemiecki naukowiec, Matthias Horx, który zbadał seksualne zachowanie Niemców i doszedł do wniosku, że przyszłość będzie zdominowana przez siedem seksualnych typów. Sprawdź, do którego potencjalnie zaliczasz się Ty.

1. Początkujący teoretyk

Nadmiar informacji charakteryzuje początkujących kochanków i nastolatków między 14. a 20. rokiem życia. O seksie wiedzą dużo więcej od swoich rówieśników z poprzednich pokoleń. Wszystko za sprawą nowoczesnych środków przekazu, a szczególnie internetu, który przyczynił się do rozpowszechnienia wiedzy na temat życia seksualnego.

2. Młode eksperymentujące pary

Młodzi (w wieku między 20 a 30), żądni seksualnych „ekscesów“, atrakcyjni, żyjący w parach, zarówno hetero-, jak i homoseksualni. Zaufanie i wierność są dla nich tak samo ważne, jak pragnienie spróbowania czegoś nowego…

3. Luzacy

Do tej grupy należą młode (ok. 35 roku życia), pewne siebie, wyemancypowane i wykształcone kobiety. Pozwalają sobie na wszystko to, co dotychczas było domeną facetów. Bez zahamowań przejmują inicjatywę w łóżku, korzystają z życia seksualnego w taki sposób i z taką intensywnością, jak im się podoba.

4. Rozrywkowi rodzice

Mają już dzieci. Ich wiek waha się między 30. a 45. rokiem życia. Świadomie, od czasu do czasu, biorą sobie wolne od obowiązków życia codziennego, czyli pracy zawodowej i wychowywania dzieci. Chcą delektować się deficytowym luksusem: satysfakcjonującym, dającym rozkosz seksem. I wcale nie chodzi im o czułość, delikatność i poczucie bliskości…

5. Artyści

Zaliczają się do nich zarówno hetero, jak i bi- oraz homoseksualiści. Są to pary i single w przedziale wiekowym między 30. a 50. rokiem życia. Im chodzi tylko o seks. On wyznacza kierunek ich życia. Emanują seksapilem. Są piękni, młodzi i zadbani, a ich głównym dążeniem oprócz satysfakcji z seksu jest zgrabna sylwetka.

6. Kobiety kochanki

Nowy typ, który nie występował nigdy wcześniej. Do grupy tej zaliczają się kobiety, które ukończyły 40 lat, są dobrze sytuowane, zrobiły karierę, mają wysoką pozycją społeczną i dużo zarabiają. Mogą być rozwiedzione, owdowiałe, w separacji lub prowadzić życie singla. Bez skrupułów rozkoszują się wolnością (także w sensie erotycznym). Obnoszą się swoją ekstrawagancją, poczuciem dobrego stylu i wysokim poziomem życia.

7. Smakosze seksu

Koneserami seksu są kobiety i mężczyźni w wieku od 50 lat. Smakują oni swoje erotyczne związki bardzo intensywnie. Z wiekiem nie zaniedbują erotycznego repertuaru i nie tracą zainteresowania seksem.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Jaki będzie seks w 2010 roku?”

  1. a ja marzę o seksie w wannie z dużą ilośćią piany bo ja uwielbiam wodę


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: