Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Kobiety rwą się do seksu

Z Dziennika:

Kobiety rwą się do seksu

Stereotypowy podział na mężczyzn goniących za zdobyczami i na wierne jedynemu partnerowi kobiety odchodzi do lamusa. Przynajmniej we Francji. Z najnowszych badań wynika, że Francuzki doganiają Francuzów pod względem aktywności seksualnej.
Badania przeprowadzone na zlecenie Narodowej Agencji ds. Badań nad AIDS wykazały znaczącą ewolucję obyczajów seksualnych w ciągu ostatnich 35 lat. Okazało się, że seksualność kobieca coraz mniej różni się od męskiej.
Przede wszystkim stale wydłuża się okres aktywności seksualnej Francuzek. Obecnie chłopcy tylko cztery miesiące wcześniej odbywają inicjację, podczas gdy pół wieku temu wyprzedzali dziewczęta o dwa lata.
Kobiety przestały również uważać, że powinny przechodzić na seksualną emeryturę. Teraz dziewięć na 10 kobiet powyżej 50. roku życia współżyje z partnerem, podczas gdy w 1970 roku – stosunki seksualne praktykowała tylko co druga z nich.
W porównaniu z poprzednimi badaniami kobiety mają też więcej partnerów. Liczba ta wzrosła do czterech. Jednak to mężczyźni wciąż wiodą prym tej dziedzinie. Od 1970 niezmiennie mają średnio 12 partnerek w ciągu życia.

Reklamy

Komentarze 3 to “Kobiety rwą się do seksu”

  1. Tak z innej beczki. Ja rozumiem, że w tagach słowa, które wpisuje co drugi napalony nastolatek i stąd blogi tego typu wyskakują mi w „najpopularniejsze” w „my dashboard”, ale to przecież ponoć „Mój prywatny osobisty blog”. Dlaczego więc przedruki?

  2. Bo je osobiście czytam… 😉


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: