Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Jakie kobiety podniecają mężczyzn?

Z Dziennika:

Jakie kobiety podniecają mężczyzn?
Mężczyźni wolą blondynki? Nie do końca. Według kanadyjskich naukowców największym powodzeniem u płci przeciwnej cieszą się kobiety nie tylko o jasnych włosach, ale przede wszystkim o jasnej porcelanowej skórze.
Badacze z Uniwersytetu w Toronto dokładnie zbadali, jakie kobiety są postrzegane za najatrakcyjniejsze. I okazało się, że mężczyznom najbardziej podobają się panie o jasnej porcelanowej cerze, takiej jak u Kylie Minogue i Nicole Kidman.
Dlaczego? Zdaniem badaczy na męskie gusta decydujący wpływ mają względy moralne. Jasne kolory kojarzone są z niewinnością, czystością, skromnością i wrażliwością. A to cechy najbardziej pożądane u przyszłej partnerki.
Co ciekawe, badacze z Toronto jednocześnie odkryli, że kobiety pociągają zupełnie przeciwne cechy. Największym powodzeniem u pań cieszą się typy spod ciemnej gwiazdy, które kojarzą się z seksem, niebezpieczeństwem, tajemniczością i łobuzerstwem.
Te zaś cechy najpełniej reprezentują panowie o ciemnych włosach i śniadej karnacji, tacy jak Johnny Depp, George Clooney czy Colin Farrell. Czyżby więc kobiety wolały ogniste romanse od ustabilizowanego życia rodzinnego?

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Jakie kobiety podniecają mężczyzn?”

  1. Mnie podnieca taka jedna, co to nawet nie do końca pamiętam jak wygląda 😉 ponoć to objaw zakochania u mężczyzny 😛 Owszem, pamiętam, że jest ładna, a nawet piękna, ale nie to mnie w niej tak pociąga. Ważne jest jak się zachowuje, jaki ma uśmiech, tembr głosu. Jeśli chodzi o sprawy zakochania, to ślepota nie przeszkadzałaby mi tak bardzo jak w innych.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: