Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Samym flirtem nie uwiedziesz mężczyzny

Za Dziennikiem:

Samym flirtem nie uwiedziesz mężczyzny

Trzepoczesz rzęsami? Słodko się uśmiechasz? Daruj sobie. On i tak nie zauważy, że próbujesz z nim flirtować. Mężczyźni nie są wyczuleni na takie subtelności. Psychologowie właśnie dowiedli, że nie są nawet w stanie odróżnić uwodzicielskich gestów od oznak przyjaźni.

Naukowcy z Indiana University sprawdzili reakcje na język ciała u ponad 280 osób. Okazało się, że mężczyźni prawie w ogóle go nie rozumieją. Szczególnie jeśli chodzi o flirt. Jeśli kobieta wysyła im jasne sygnały zainteresowania jego osobą, nie są w stanie stwierdzić, czy to tylko przyjaźń, czy coś więcej.

A to negatywnie odbija się na psychice pań, które nie rozumieją, dlaczego faceci nie reagują na ich zaczepki. Po raz kolejny sprawdza się więc stara prawda, że mężczyźni są do bólu prości w obsłudze. Jeśli chcesz zmusić ich do określonego zachowania, nie masz wyjścia: musisz walić prosto z mostu.

Uwaga, faceci! To może być flirt:

Gra spojrzeń – w pomieszczeniu pełnym ludzi Wasze spojrzenia się spotykają, ona odwraca wzrok, po czym natychmiast znów patrzy Ci się prosto w oczy.

Tajemnicze uśmiechy – kiedy znienacka na nią spojrzysz, ona cała się rozpromienia i słodko się uśmiecha.

Sztuka konwersacji – zagaduje Cię i utwierdza w przekonaniu, że Twoje wywody o piwie i piłce nożnej świadczą o Twojej niebywałej inteligencji.

Kontakt cielesny – Wasze ręce zbyt często przypadkiem się spotykają, a ona przechodząc obok Ciebie zawsze znajdzie okazję, by choć musnąć Cię jedną z wystających części swojego ciała.

Kobiece sztuczki – rozmawiając z Tobą często zagryza wargi lub bawi się włosami i biżuterią.

Zrobiona na bóstwo – gdy się spotkacie ona ma starannie nałożony makijaż i jest świeżo spryskana uwodzicielskimi perfumami.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Samym flirtem nie uwiedziesz mężczyzny”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: