Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Co mężczyźni robią wyłącznie dla seksu

Z Dziennika:

Co mężczyźni robią wyłącznie dla seksu
Jeśli chodzi o seks, mężczyźni są skonstruowani w prosty sposób. Gotowi są pójść na wiele ustępstw, by tylko zaciągnąć Cię do łóżka. A Ty jeśli masz głowę na karku, możesz połączyć przyjemne z pożytecznym…
Kierowani testosteronem, są w stanie przenieść góry, wznieść się na wyżyny, włożyć ogromny wysiłek, by zdobyć kobietę. Głównie jej ciało, oczywiście. Wystarczy leciutko kiwnąć paluszkiem, a oni z przyjemnością spełnią nawet najbardziej wyrafinowane życzenia. A już szczególnie wtedy, gdy kobieta ma sobie seksowną spódniczkę mini i bluzkę z głębokim dekoltem.
Jak wynika z najnowszych badań belgijskich naukowców, w towarzystwie skąpo ubranej kobiety facet szybciej sięga po portfel i jest bardziej hojny.
A panie się cieszą, bynajmniej nie postrzegają rozrzutności jako głupoty. Wręcz przeciwnie uważają, że facet z gestem jest bardzo sexy.
Najwyższy czas na zakupy!
Mamy weekend. Czas na seks! Ale najpierw trzeba sobie na to zasłużyć. Nie martw się, Twój partner ma świadomość tego, że przed rozkosznymi uniesieniami powinien znaleźć chwilę na shopping. On przecież doskonale wie, że radość z nowej party butów, korzystnie odbije się na Waszych stosunkach w sypialni…

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Co mężczyźni robią wyłącznie dla seksu”

  1. Jako przedstawiciel męskiej części społeczeństwa powiem, że ja nie daję się naciągać na takie ograne chwyty. Miło popatrzeć na ładną dziewczynę, ale żeby od razu wyciągać portfel i kupować kolejną parę butów tylko dla innego koloru i dodatkowego paska?
    Nie 🙂 Skoro w szafie stoi ich kilka to po co następne. Sex niewątpliwie sprawia przyjemność, jednak jako moneta przetargowa u mnie nie funkcjonuje. Możesz być sexy i w ogóle, jednak pamiętaj o facetach którym nie tylko łóżko w głowie.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: