Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Eksdziewczyna wydzwania do twojego mężczyzny?

Z Dziennika:

Eksdziewczyna wydzwania do twojego mężczyzny?
Dzwoni rano, by zapytać, jak się odpala samochód na kabelki. Potem słodko szczebioce do jego słuchawki, opowiadając o tym, jak było na imieninach u cioci, która tak bardzo go lubiła. Wieczorem pyta na gadu gadu, czy on pamięta ten przepis na kurczaka, no ten, który przywieźli z podróży do Tajlandii. To była dziewczyna twojego ukochanego.
Każdy z nas jest czyimś byłym lub byłą. To fakt, z którym trudno polemizować. Ale co zrobić w sytuacji, gdy eksdziewczyna twojego ukochanego dzwoni do niego po kilka razy dziennie i pyta o wszystko, prosi o pomoc lub mu się zwyczajnie zwierza?

Taka sytuacja to znak, że chyba nie ma nikogo, kto mógłby jej służyć radą, albo ma, ale nie jest w stanie zapomnieć o twoim (teraz twoim) facecie i bardzo jej zależy na utrzymywaniu kontaktu. O ile jest on sporadyczny, to nie ma problemu. Byli kiedyś razem i to wcale nie znaczy, że nadal mają się ku sobie, nie wpadaj więc w paranoję. Ale jeśli twój partner odłoży słuchawkę po kolejnej godzinnej rozmowie z dawną miłością zapytaj go, czy NAPRAWDĘ chce, żeby tak często do niego dzwoniła?

Spróbuj spokojnie zapytać, czy on naprawdę jest jedyną osobą, z którą ona może porozmawiać? Często jest tak, że mężczyzna może nie chcieć takich kontaktów, ale zachęca do nich byłą partnerkę samym odbieraniem telefonów.

Powiedz swojemu ukochanemu, że takie telefony w twojej obecności są dla ciebie co najmniej kłopotliwe. Zapytaj poza tym, czy nie ma poczucia, że tę godzinę mógłby spożytkować inaczej. Uświadom mu, że takie relacje z kimś, kto z założenia jest mniej ważny w jego życiu od ciebie (przecież nie rozstali się bez powodu), źle wpływają na wasz związek. Powinien to zrozumieć, a ty nie miej poczucia, że jesteś heterą. Teraz jesteście razem i tylko to się liczy.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Eksdziewczyna wydzwania do twojego mężczyzny?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: