Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Dla niej będzie się liczył tylko dobry seks

Tekst z Dziennika:

Dla niej będzie się liczył tylko dobry seks

Pytaliśmy niedawno, dlaczego kobiety zakochują się w żonatych, teraz czas, by zastanowić się, dlaczego żonaci na swe kochanki wybierają mężatki… No cóż, nie chcemy was nakłaniać do złego, ale faktom też nie będziemy przeczyć. A wynika z nich jasno, że zdecydowanie korzystniejsze jest nawiązywanie romansów z kobietami zaangażowanymi emocjonalnie w inny związek. Dlaczego? Przeczytajcie!

Jeśli jesteście żonaci, lepiej poprzestańcie na czytaniu artykułu na tym jednym zdaniu. Mamy bowiem co najmniej kilka dowodów na to, że kobieta nosząca obrączkę na prawej dłoni jest zdecydowanie bardziej atrakcyjną kandydatką na kochankę, niż jej niezamężne koleżanki.

Zwiększone prawdopodobieństwo

Pierwszą i zdaje się jedną z ważniejszych korzyści płynących z romansu z mężatką jest zwiększone prawdopodobieństwo na posiadanie przez mężczyznę większej liczby potomstwa. Z badań przeprowadzonych przez Robina Bakera i Marka Ballisa wynika, że niewierne kobiety zupełnie podświadomie odbywają stosunki z kochankami w okresach swojej największej płodności. „Nawet przy założeniu, że niewierna kobieta ma dwa razy więcej stosunków płciowych z mężem niż z kochankiem, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę z kochankiem jest zawsze większe” – przekonują naukowcy.

Dzieci, na które nie musisz łożyć

Dla mężczyzn decydujących się na romans z mężatką istotne jest to, że raczej nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za seks na boku. Nie zostaną zmuszeni do płacenia alimentów i nie zostaną zaciągnięci do ołtarza. Kobieta mężatka z pewnością będzie chciała ukryć akty zdrady, dzięki czemu jej kochanek może nawet nie dowiedzieć się, że zostanie ojcem. A prawowity mąż – że ma nieswoje potomstwo.

Doświadczenie seksualne kobiety to podstawa

Dobre czy złe – nie ma to większego znaczenia. Bo jakie by to doświadczenie nie było, zawsze działa na waszą korzyść. Jeśli mężatka ma bujną przeszłość, to z pewnością przełoży się to na jakość waszego seksu. Zawsze przecież możecie się czegoś od niej nauczyć. Jeśli jest zdecydowanie odwrotnie i wasza kochana zmęczona jest monotonią, która dominuje w jej małżeńskim łożu, z pewnością z chęcią z wami poeksperymentuje…

Seks bez zobowiązań

Większość wolnych kobiet traktuje seks jako coś, co niesie za sobą dalszy ciąg, prowadzący często nawet przed ołtarz. Mężczyźni mają trochę inne podejście do tej kwestii. I tu świetnie porozumiecie się, panowie, z zamężną przedstawicielką płci pięknej. Ona będzie chciała od was tylko dobrego seksu. Żadnych zobowiązań czy deklaracji. Jest jeden warunek – seks musi być naprawdę na wysokim poziomie!

Dobra rekomendacja

Fakt, że wasza kochanka pozostaje w małżeństwie, działa na jej korzyść. Małżeństwo jest często dobrą rekomendacją dla innego mężczyzny. Jeśli jakiś facet zdecydował się na związek z twoją kochanką, a tworzą w miarę szczęśliwą relację (zdrada nie zawsze oznacza nieudany związek małżeński), świadczy to tylko o tym, że musi być ona wartościową kobietą. Dlaczego? Jeśli jest ona w stanie wytrzymać np. kilka lat z mężem pod jednym dachem, oznacza, że jest zaprawiona w boju. Z pewnością jest to kobieta dużo bardziej wyrozumiała i cierpliwsza dla mężczyzny niż każda inna niezamężna.

Oprócz tego, nie oszukujmy się – to, co bardziej niedostępne, przecież lepiej smakuje. Prawda?

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Dla niej będzie się liczył tylko dobry seks”

  1. a ja napiszę tak z uśmiechem na twarzy 🙂 NIE UZNAJĘ ZDRADY 🙂

    Bo nic nie upoważnia mnie do kalania godności partnerki bo mi się chce albo jej się chce. Jak swędzi to rozwód i sru droga wolna… rób co chcesz, ale nie rób z siebie idealnego frajera, bo tacy NIE istnieją 😀

    na szczęście 😀


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: