Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Co naprawdę znaczy, gdy śni ci się seks?

Za dziennikiem Dziennik:

Co naprawdę znaczy, gdy śni ci się seks?

Zastanawiałaś się czasem, co oznaczał ten ociekający seksem sen, który miałaś ostatniej nocy? Erotyczne marzenia senne nierzadko nas zadziwiają a nawet zawstydzają. I wcale nie muszą oznaczać tego, o czym pozornie traktują. Zdrady, trójkąty, gorąca noc z tajemniczym nieznajomym lub inną kobietą… Sprawdź, co naprawdę znaczą te najbardziej pikantne i najpopularniejsze.

Namiętna chwila zapomnienia z od lat nie widzianym byłych chłopakiem? Czuły seks z dawno zapomnianym kolega z podstawówki, którego w rzeczywistości wcale nie lubiłaś? Erotyczne sny często są dla nas niezłą zagwostką. Często też samo ich wspomnieni wywołuje w nas poczucie winy. Co wyrażają?

Eksperci twierdzą, że sny o seksie wcale nie muszą być literalnie odczytywane jako manifestacja tłumionej żądzy – donosi Times of India. Reprezentanci wielu psychologicznych szkół zgadzają się co do tego, że interpretacja i zrozumienie treści tych marzeń może pomóc ujawnić nasze głęboko skrywane lęki lub pragnienia. Oto pięć najczęściej spotykanych scenariuszy. Sprawdź, co oznaczają.

1. Eks
Sny o nim mogą cię wkurzyć lub wpędzić w poczucie winy. Ale wyśnienie seksu z eksem to nie jest żadna zdrada twojego obecnego mężczyzny. Tak naprawdę taki sen może symbolizować jakąkolwiek rzecz, która kojarzy ci się z twoim byłym. Jeśli na przykład był wyjątkowo czułym partnerem, być może brak ci czułości. Jeśli śni ci się były, który był wyjątkowym dzikusem, sen taki może symbolizować spontaniczność itp. Nie masz powodu do obaw, że twój obecny związek ma się nie najlepiej – no chyba, że obsesyjne sny o eks nawiedzają cię regularnie…

2. Celebryta
Tete a tete z Leonardo Di Caprio albo Tomem Cruisem? A myślałaś, że już dawno wyrosłaś z fascynacji gwiazdami ekranu czy rocka… Sny o seksie z celebrytą są popularne, szczególnie wśród kobiet. A oznaczają po prostu pragnienie spełnienia marzeń. Być może gdzieś w głębi duszy brakuje ci romantycznej otoczki i blasku, jakie towarzyszą takim gwiazdom.

3. Osoba, której nienawidzisz
Gdy tylko obudzisz się z takiego snu, zaraz łapiesz się za głowę. No bo jak to możliwe, że choćby we śnie całowałaś i pieściłaś tego znienawidzonego znajomego z pracy, na którego nie możesz nawet patrzeć. Taki sen oznacza, że niezależnie, jak paskudny ten gość ci się wydaje, posiada zalety, które doceniasz i chciałbyś naśladować.

4. Członek rodziny
Nie mowa oczywiście o samym penisie a o osobie z tobą spokrewnionej. Nie przejmuj się, jeśli miałaś sen o tematyce kazirodczej. To wcale nie oznacza, że nieświadomie pragniesz zaciągnąć d łóżka wąsatego wujka czy pryszczatego kuzyna. Taki sen symbolizuje pragnienie zacieśnienia więzi rodzinnych.

5. Płeć przeciwna
Jeśli przyśnił ci się namiętny seks z kobietą, zachowuj podobny spokój, jak w przypadku wąsatego wujka. Nie panikuj od razu, że w głębi duszy zawsze byłaś lesbijką lub nagle zmieniły się twoje preferencje seksualne. Taki sen oznacza, że pragniesz więcej zrozumienia w twoim związku. Prawdopodobnie potrzebujesz, by twój partner był bardziej wrażliwy i okazywał ci więcej czułości.

6. Nieznajomy
Uprawianie seksu z tajemniczym nieznajomym reprezentuje potrzebę większej dozy tajemnicy i pikanterii w twoim życiu. To może się przydarzyć na przykład, jeśli ostatnio ty i twój partner zaniedbaliście kwestie związane z waszym życiem erotycznym.

7. Trójkąt
Sny o trójkącie mają podobne znaczenie do klasycznego snu nieznajomym. Mogą sygnalizować potrzebę wyrwania się z nudnej rutyny i przywrócenia waszemu związkowi świeżości i ikry.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Co naprawdę znaczy, gdy śni ci się seks?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: