Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Kobiety też lubią grupowy seks

Za Dziennikiem:

Kobiety też lubią grupowy seks
W przeprowadzonym właśnie badaniu okazało się, że grupowy seks podnieca kobiety tak samo, jak mężczyzn. Choć zwykle uważa się, że to panowie inicjują te zabawy, okazało się, że panie robią to równie często. Koniec z pruderyjną kobiecością? Czy nasza chęć do eksperymentów rośnie z roku na rok?
Badania przeprowadzono w Australii, na jednym z drugich co do wielkości portali randkowych. Ankiety na RedHotPie.com.au zebrano od 8763 zalogowanych na stronie osób.
LUBIMY ZABAWY W GRUPACH
Wielkim zaskoczeniem ankiety było to, że jeśli chodzi o grupowy seks, dotąd postrzegany jako męska fascynacja, kobiety są nim podobnie zainteresowane. Procentowo plasowało się to w granicach 46 procent u kobiet i 54 procent u mężczyzn. Aż tyle osób zadeklarowało swoje zainteresowanie tym tematem!
RACZEJ W PARACH, NIŻ SAMOTNIE
Z odpowiedzi internautów wynika, że chętniej angażują się w seks grupowy pomiędzy parami, niż w zbiorowy seks singli. Jeśli mają przy swoim boku partnera i umówili się wcześniej na taką zabawę, wszystko odbywa się w granicach ich tolerancji.
SZUKAMY NOWYCH WRAŻEŃ
Powodem dla którego pary decydują się na seks z obcymi ludźmi jest oczywiście poszukiwanie nowych wrażeń, ekscytacja i odmiana płynąca z takiej gry. Pary deklarowały także, że poszukują seksu grupowego, po to żeby podkręcić swój związek i sprawdzić czy aby na pewno dalej pragną siebie nawzajem. Wbrew pozorom seks z obcymi ludźmi bardzo zbliża do siebie partnerów.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Kobiety też lubią grupowy seks”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: