Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Czy Dominika Łukiewicz zasłużyła na wygraną w Elite Model Look?

Za Papilotem:

Czy Dominika zasłużyła na wygraną w Elite Model Look?
Muszą być wysokie, chude i po prostu piękne. W ich zawodzie liczy się jednak nie tylko nienaganna cera, zadbane włosy i proporcjonalna sylwetka. Ważniejsza jest charyzma, pokora oraz upór – projektanci nie lubią przecież niepunktualnych, rozkapryszonych gwiazdeczek.
Karierę zaczynają w wieku 15 – 16 lat, ale to dopiero początek. Po skończeniu szkoły decydują się na długie wyjazdy za granicę i ciężką pracę podczas co sezonowych Tygodni Mody. Tylko najlepszym udaje się odnieść spektakularny sukces, łatwo jest przecież zginąć w tłumie nowych twarzy.
Mimo to, kandydatek na modelki ciągle przybywa i tysiące nastolatek z całego świata szuka swojego szczęścia w prestiżowych konkursach piękności. Jednym z najbardziej znanych jest Elite Model Look, który już od ponad 25 lat otwiera drzwi kariery dziewczynom z ponad 50 krajów świata. Co roku swoich sił w castingach do tego konkursu próbuje ponad 300 000 nastolatek, które są poddawane surowej selekcji na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.
Tegoroczna edycja Elite Model Look tradycyjnie już rozpoczęła się w połowie marca. Castingi w dziesięciu miastach Polski wyłoniły 21 finalistek, które podczas zgrupowania Elite Model School poznawały tajniki pracy modelki. Zwieńczeniem żmudnej nauki modelingu pod okiem specjalistów z branży była prestiżowa gala finałowa, która odbyła się w poniedziałek 8 czerwca w Teatrze Roma. Imprezę poprowadził duet Małgorzaty Kosik i Kuby Klawitera, a między prezentacjami kandydatek na scenie pojawili się artyści z „Fabryki Gwiazd”, m.in. Martyna Melosik oraz Marta Maćkowska.
Same finalistki jak zwykle zaskoczyły naturalnym pięknem i gracją na miarę wybiegowych weteranek. Niestety, mogła wygrać tylko jedna z dziewcząt, którą wyłoniło jury złożone z prawdziwych znawców międzynarodowego rynku modowego. Ich decyzją, zwyciężczynią została 14-letnia Dominika Łukiewicz z Warszawy i to ona będzie reprezentować nasz kraj podczas ogólnoświatowego finału w Chinach. Oprócz niej, głosami abonentów sieci Orange, bilet do Pekinu otrzymała również 16-latka z Krakowa, Patrycja Pasikowska.
Naszym zdaniem, poziom konkursu był bardzo wysoki i zdecydowana większość finalistek ma w przyszłości szansę na zaistnienie w modowej branży. Wśród nich szczególną uwagę zwraca młodziutka Paulina Gnaś z Legnicy, zachwycająca zabójczym spojrzeniem i nogami do nieba. Mimo że nie została wyróżniona przez jury, już teraz czujemy, że to kolejna, wschodząca gwiazda!

Reklamy

Komentarze 2 to “Czy Dominika Łukiewicz zasłużyła na wygraną w Elite Model Look?”

  1. Jak ja kurwa lubię 14-latki…

  2. Chodziłem z nią do klasy i to straszne ścierwo !


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: