Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Bodypainting zamiast sukni ślubnej?

Artykuł z GW:

Bodypainting zamiast sukni ślubnej?
Druga edycja Płockich Targów Ślubnych przyciągnęła tłumy zwiedzających. Na kilkuset metrach kwadratowych powierzchni wystawowej zaprezentowało się ponad 40 firm.
Targi odbyły się w Szkole Podstawowej nr 22 na Podolszycach-Południe. W porównaniu z poprzednim rokiem do udziału w imprezie zgłosiło się ponaddwukrotnie więcej wystawców, każdy z nich miał do dyspozycji oddzielne stoisko.
Ci, którzy właśnie zabierają się do organizacji wesela i wybrali się na targi, nie powinni żałować. Po powrocie do domu wystarczyło tylko przejrzeć stosy ulotek, obejrzeć filmy, które rozdawali kamerzyści, i z plikiem wizytówek w dłoni można było zabrać się do rezerwacji terminów.
Nie zabrakło chyba żadnej branży. Przyszłych nowożeńców do skorzystania ze swoich usług zachęcał salon fryzjerski i kosmetyczny. Na stoiskach można było oglądać suknie ślubne, garnitury i stroje wieczorowe, biżuterię. Prezentowały się kwiaciarnie oraz firmy dekorujące kościoły i pojazdy, zapraszały do siebie domy weselne. Firmy zajmujące się filmowaniem ślubów umieściły na stoiskach monitory. Przechodnie mogli na nich podziwiać dokonania kamerzystów. Za to u fotografów do obejrzenia były setki zdjęć w wymyślnych albumach. Drukarnie pokazały zaproszenia, a sklep z artykułami wyposażenia wnętrz miał swoje propozycje na prezenty ślubne.
W targach wzięły udział nie tylko firmy z typowo weselnej branży. Podczas imprezy można było wybiec w przyszłość i zaplanować całe życie. Podróże poślubne reklamowało biuro turystyczne, do kredytów mieszkaniowych zachęcały banki, a kupno własnego dachu nad głową oferował deweloper.
Ci, którzy już zwiedzili wszystkie stoiska, mogli odetchnąć pod sceną. Przez cały dzień odbywały się tam m.in. pokazy strojów ślubnych i bodypaintingu, prezentacje szkół tańca oraz przegląd zespołów muzycznych. Przed budynkiem szkoły dumnie prezentowały się zabytkowe pojazdy, którymi przyszłe młode pary mogą pojechać do ślubu.
Część dochodów z biletów trafi do fundacji Mam Marzenie, która pomoże dwóm chorym chłopcom, mieszkańcom podpłockich miejscowości. Obydwaj dostaną laptopy, o których marzyli od dawna.
Obejrzyjcie płocki serwis ślubny – 184 pary i parę tysięcy ich zdjęć, filmy, ogłoszenia, ciekawostki.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Bodypainting zamiast sukni ślubnej?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: