Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Dlaczego on czasem nie chce się kochać?

Tekścik z Dziennika:

Dlaczego on czasem nie chce się kochać?
Na pewno znasz to z autopsji: twój mężczyzna wrócił z pracy o 22.00, padł bez życia na kanapę i ostatnie na co ma ochotę, to miłosne igraszki. Zdejmujesz mu buty i spodnie i zastanawiasz się, dlaczego “nie wychodzi”wam w łóżku. Odpowiedź jest banalnie prosta, a właściwie jest ich kilka.
Mężczyźni mają zawsze ochotę na seks – to zdanie słyszysz od swoich przyjaciółek lub czytasz w babskich gazetach. Ochotę to oni może rzeczywiście mają, ale z jej realizacją bywają czasami kłopoty. Zobacz, co zabija męskie pożądanie, bez względu na to, jak bardzo ty sama się starasz, by wzniecić w ukochanym ogień namiętności.

STRES

Jeśli twój partner pogrążył się w pracy bez reszty, nie dając sobie marginesu na żadną inną działalność życiową, to zapomnij o dobrym seksie. Aby stał się on faktem, mężczyzna musi – tak, jak zazwyczaj czynią to kobiety – zaangżować się psychicznie w łóżkowe igraszki. Inaczej nici z jakiejkolwiek satysfakcji.

ZMĘCZENIE

U zmęczonego faceta (zwłaszcza, gdy ulega zmęczeniu psychicznemu) spada poziom hormonów i nic nie jest w stanie go podniecić. Do tego dochodzi jego obawa, że nie sprawdzi się w łożku, a wiadomo, że dla faceta nie ma nic gorszego. Także nici z seksu

UŻYWKI

3 piwka dla kurażu? Buteleczka wódeczki przed miłosnym zmaganiami? Nie tędy droga. Owszem, niewielka ilość alkoholu wzmaga pożądanie, ale w tym przypadku przesada nie jest absolutnie wskazana. Regularne zapijanie się i branie narkotyków bezpowrotnie niszczy życie seksualne. Nawet palenie osłabia potencję. Będziemy to powtarzać jak mantrę.
DEPRESJA

Gdy twój facet jest w podłym nastroju, spada poziom testosteronu w jego organizmie. Jeśli zaś leczy się na depresję, to zażywanie leków antydepresyjnych zmniejsza zainteresowanie sferą seksualną. Ale jest to sytuacja, do której powinnaś podejść ze szczególnym zrozumieniem.

MEDYKAMENTY

Nawet, jeśli są to leki na wrzody żołądka, to mogą znacznie zaburzyć reakcje seksualne, a także znacznie osłabić popęd seksualny. Nie mówiąc już o osiąganiu erekcji…

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Dlaczego on czasem nie chce się kochać?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: