Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Andrzej Łapicki usidlił kobietę o 60 lat młodszą

Za Dziennikiem:

Łapicki usidlił kobietę o 60 lat młodszą
Większość z nas w tym wieku będzie pewnie wydeptywać ścieżki do przychodni zdrowia, ale nie Andrzej Łapicki. 85-letni znakomity aktor właśnie się ożenił. Jego wybranką jest o 60 lat młodsza od niego Kamila. Państwo młodzi poznali się przy okazji przeprowadzania wywiadu.
„Tak, potwierdzam, że wziąłem ślub” – mówi aktor „Faktowi„. To nie była nagła decyzja, ale może zaskakiwać, bo Andrzej Łapicki i jego wybranka pobrali się podczas skromnej uroczystości, a zaprosili na nią jedynie najbliższych.
Różnica wieku, która między małżonkami wynosi 60 lat, nie była dla nich przeszkodą. Bulwarówka opisuje, że Łapicki i Kamila poznali się, gdy ta młoda teatrolożka przeprowadzała wywiad ze znanym aktorem dla miesięcznika „Teatr„. Aktor był już wtedy od kilklu lat wdowcem.
Uczcucie dojrzewało kilka miesięcy – opisuje „Fakt„. Andrzej Łapicki i jego młoda partnerka zaczęli się razem pokazywać, często bywali razem na premierach w Teatrze Narodowym. W końcu postanowili się pobrać. Publicznie wyszło to na jaw 7 czerwca, gdy na premierze sztuki „Marat/SadeKamila pojawiła się w towarzystwie Łapickiego z obrączką na palcu.
Córka aktora życzy Łapickiemu jak najlepiej. „Jeśli tato jest szczęśliwy, to i ja jestem!” – mówi „Faktowi” Zuzanna Łąpicka-Olbrychska.

Reklamy

Komentarze 2 to “Andrzej Łapicki usidlił kobietę o 60 lat młodszą”

  1. Trudno mi to w ogóle skomentować. Nie wierzę w miłość na takich zasadach, może tyczy się to jedynie dziadka (w końcu co mu pozostało?), ale nie wierzę w miłość Kamili do niego, chyba, że ma jakiś szczególny rodzaj perwersji – do starych ludzi.

  2. Wspaniale! Jestem wnet zachwycony. Lapicki-Benjamin Button przewraca konwencje do gory nogami i wyrusza wstecz. Iluzja teatru zdominowala nad zyciem… Wybitny rozum napotyka chlonny rozum i tak te dwa rozumy se ze soba tam tego…i pewnie cos wiecej… Nie takiej nowiny oczekiwalem od 85-letniego aktora; nagle az chce mi sie zeby Lapicki zyl jak najdluzej przez chocby ciekawosc. Podobnie wskrzeszaja starosc Nowicki i Hanuszkiewicz, czyzby dolaczyl Lapicki?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: