Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Dobra zabawa czy preludium do trójkąta?

Za Dziennikiem:

Dobra zabawa czy preludium do trójkąta?
“Pocałowałam dziewczynę i było fajnie, smak jej wiśniowej pomadki” – śpiewa Katy Perry. Zdarzyło ci się kiedyś na imprezie, po kilku drinkach wpić się w gorące wargi koleżanki, podczas gdy twój ukochany na to patrzył? Na pewno tak. Jak się zachować, gdy po fakcie masz moralnego kaca?
To nie żadna tajemnica, że pocałunek dwóch kobiet jest jedną z najsilniej podniecających męskich fantazji. Niektóre wyrafinowane kusicielki, by pobudzić swoich partnerów, stosują taki trik, bez problemu namawiając do współudziału najbliższe nawet przyjaciółki. Ale wiedz, że to jest gra, która może się zakończyć albo w niebie albo w piekle.
DRINK GONI DRINKA
Owszem, namiętny pocałunek, do którego doszło między tobą a naprawdę bliską przyjaciółką na pewno spodobał się twojemu facetowi. Nie znamy mężczyzn, którzy po czymś takim robili. swoim dziewczynom bądź nawet żonom awantury (inaczej rzecz by się miała, gdyby ukochana całowała się z przystojnym brunetem!) Ale zapytaj sama siebie, jak się po całuśnej akcji czujesz? Trochę nieswojo, prawda? Takie sytuacje zdarzają się zazwyczaj po dużej ilości wypitego alkoholu, więc po wytrzeźwieniu kac moralny może być straszliwy. Co robić? Najlepiej przeprosić. Nie ma sensu zastanawiać się, kto zaczął i dlaczego to tak się skończyło. Przeprosiny zamkną temat, do którego lepiej nie wracać.
ZAPROSZENIE DO TRÓJKĄTA?
A co, jesli zapomnisz sie z przyjaciółką, a twój mężczyzna pomyśli, że to rodzaj preludium do seksu we trójkę? No cóż, musisz się zawsze z tym liczyć. Więc jeśli decydujesz się na spróbowanie smaku szminki innej kobiety bądź gotowa na to, że przyciśnięcie hamulca w odpowiednim momencie będzie należało tylko do ciebie. Bo on, chociażby nie wiem, jak bardzo się starał, tego nie zrobi. Będzie miał przeświadczenie, że skoro ty tak bardzo chcesz dokonać śmiałego eksperymentu seksualnego, to jemu nie pozostaje nic innego, jak ci w tym pomóc.
Pamiętaj, że w tym momencie dążysz do sytuacji, która może zmienić twój związek, a nawet ciebie. Miej świadomość, że po “tym” już nic nie będzie takie, jak kiedyś.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Dobra zabawa czy preludium do trójkąta?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: