Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Młoda żona Łapickiego kocha go na zabój

Z Dziennika:

Młoda żona Łapickiego kocha go na zabój
Gdy pojawia się wielka miłość, różnica wieku staje się nieistotna. Nawet tak ogromna różnica, jak 60 lat. Udowadniają to 85-letni aktor Andrzej Łapicki i jego nowa, 25-letnia żona. Bliscy pary mówią, że Kamila Mścichowska-Łapicka nie widzi świata poza swoim mężem.
„Ona zawsze podziwiała Andrzeja, można powiedzieć, że był jej mistrzem. Zanim się poznali osobiście, wiedziała prawie wszystko na temat jego ról i pracy jako reżysera” – mówi „Faktowi” osoba dobrze znająca parę. „Teatr to jej wielka pasja, mają więc o czym rozmawiać” – dodaje anonimowy rozmówca.
Młoda żona Andrzeja Łapickiego podobno kochała się w nim od lat. Jej uczucie miało się pojawić jeszcze w czasie, gdy tylko mogła pomarzyć o spotkaniu zeswoim idolem. Teatrolożka była zafascynowana znakomitym aktorem do tego stopnia, że wciąż przesiadywała w bibliotece Akademii Teatralnej i zaczytywała się w książce o Łapickim wydanej na jego 80. urodziny. „Pamiętam, że często czytała ją w naszej bibliotece” – potwierdza „Faktowi” bibliotekarka uczelni.
Bulwarówka sugeruje, że Kamila specjalnie zatrudniła się w czasopiśmie „Teatr”, by dotrzeć do aktora. I w końcu się jej to udało. Pierwsza rozmowa z Łapickim okazała się spełnieniem jej marzeń.
Młoda para nie przejmuje się szumem, jaki wywołał jej ślub. „Nie pragniemy medialnego rozgłosu” – przyznaje Kamila w rozmowie z „Faktem”.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Młoda żona Łapickiego kocha go na zabój”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: