Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Tego o seksie jeszcze nie wiedziałaś!

Z Dziennika:

Tego o seksie jeszcze nie wiedziałaś!
Wyobraź sobie, że bierzesz udział w teleturnieju o seksie i dostajesz pytanie, na które naprawdę nie znasz odpowiedzi. Być może, to co za chwilę przeczytasz kiedyś pomoże wygrać ci jakiś konkurs? A jeśli nawet nie, to na pewno dzięki tej wiedzy zabłyśniesz podczas niejednej, niezobowiązującej konwersacji na imprezie.
Myślisz, że wiesz wszystko o seksie? Tak naprawdę nie wiesz zbyt wiele, a na pewno nie miałaś pojęcia o tych 10 rzeczach. Są naprawdę frapujące!
1.Skatofilia to czerpanie satysfakcji seksualnej z pikantnych rozmów z nieznajomymi, często przez telefon. Teraz już wiadomo, co będzie miał na myśli ktoś, kto powie do ciebie: “Ty skatofilko!”
2.Jak długo podnieca się kobieta? Do tej pory myślałaś, że około 20 minut, Tymczasem zajmuje nam to mniej więcej tyle czasu, co facetom, czyli około 11-12 minut. Znowu ich dogoniłyśmy!
3.Niepalacy mężczyźni mają średnio dwa razy więcej stosunków seksualnych, niż palacze. Czy znasz lepszy argument, przemawiający za rzuceniem palenia???
4.Podczas stosunku seksualnego spalasz od 100 do 150 kalorii. Czyli, aby spalić pączka, musimy się kochać trzy razy. Cudownie!
5.Aż 55 proc. Polek udaje orgazmy. Jesteśmy zatem narodem utalentowanych aktorek…
6.Kobiety uprawiające kolarstwo wyścigowe (czyli te, które przejeżdżają tygodniowo ok. 150 km) mają obniżoną wrażliwość w obrębie genitaliów. Nie przesadzajcie zatem z jazdą na rowerze…
7.Statystyczny Polak ma w życiu około 10 partnerów seksualnych. To zaskakująco wysoka liczba, przynajmniej naszym zdaniem.
8.Brazylijczycy najczęściej na świecie biorą udział w miłosnych trójkątach. Ach, ten brazylijski temperament!
9.W 2004 roku na lotnisku w Atenach zatrzymano kobietę, której pas cnoty uruchomił alarm w wykrywaczu metalu. Podejrzewamy, że w pas zakuł ją zazdrosny mąż, który najwyraźniej bał się, że w pięknej Grecji małżonka skoczy mu w bok.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Tego o seksie jeszcze nie wiedziałaś!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: