Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Zamaskowany bandyta zgwałcił dwie nastolatki w klatce bloku i uciekł. Wcześniej groził nożem. Sąsiedzi nie zareagowali (rysopis)

Artykuł z Kuriera Porannego:

Zamaskowany bandyta zgwałcił dwie nastolatki w klatce bloku i uciekł. Wcześniej groził nożem. Sąsiedzi nie zareagowali (rysopis)
Niezidentyfikowany bandyta dopadł dwie nastolatki w klatce bloku przy Witosa. Groził im nożem. Zgwałcił obydwie i uciekł. Gwałciciel nie ujdzie policji.
– Policjanci tuż po zawiadomieniu ruszyli na poszukiwania sprawcy tego czynu – mówi mł. asp. Kamil Tomaszczuk z KWP w Białymstoku. Bo mimo wstrząsającego przeżycia dziewczynki natychmiast opowiedziały rodzicom o brutalnym napadzie i gwałcie. A rodzice z miejsca powiadomili policję.
Do napadu doszło około godz. 23 w niedzielę, 21 czerwca. 15-latka razem z o rok starszą koleżanką wracały na osiedle po koncercie zespołu Perfect. Kiedy weszły do klatki jednego z bloków przy ulicy Witosa, zaskoczył je niezidentyfikowany mężczyzna. Wyciągnął nóż. Policja nie chce ujawniać szczegółów napaści. Wiadomo tylko, że zgwałcił obydwie. Na klatce schodowej! Potem bandyta uciekł.
Jako pierwsza o sprawie poinformowała „Gazeta Współczesna”.
Obydwie nastolatki nie potrafią podać szczegółowego rysopisu gwałciciela. Policja nie wyklucza, że mógł być w kominiarce.
– To mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrostu około 180 cm, krępej budowy ciała. Ubrany był w czarną bluzę, czarne dżinsy i jasne sportowe buty. Na rękach miał założone rękawiczki. Jego twarz przykrywała czarna kominiarka – mówi mł. asp. Kamil Tomaszczuk.
– Policja przesłuchuje wszystkie osoby, które mogą w jakikolwiek sposób pomóc w schwytaniu gwałciciela – mówi Tomaszczuk. I prosi mieszkańców osiedla Słoneczny Stok o pomoc. Policja gwarantuje pełną anonimowość i prosi o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /085/ 677 34 20 lub najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Zamaskowany bandyta zgwałcił dwie nastolatki w klatce bloku i uciekł. Wcześniej groził nożem. Sąsiedzi nie zareagowali (rysopis)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: