Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Żona Łapickiego myśli, że mąż jest młodszy?

Z Dziennika:

Żona Łapickiego myśli, że mąż jest młodszy?
W związku 25-letniej Kamili Mścichowskiej i 85-letniego Andrzeja Łapickiego coraz więcej niepokojących faktów. Na jaw wyszła obsesja młodej kobiety na punkcie aktora. Dzisiejszy „Fakt” donosi, że Kamila przygotowała nawet znaczki z podobizną Łapickiego, które wciskała wszystkim wokół.
W listopadzie zeszłego roku Kamila Mścichowska brała udział w przygotowaniach do wręczenia Andrzejowi nagrody za całokształt pracy artystycznej. Magister teatrologii bardzo wczuła się w swoją rolę i dbała, by uroczystość była naprawdę wyjątkowa. Dlatego właśnie przygotowała cos specjalnego – niewielkie znaczki z podobizną młodego Andrzeja:
„Na tej uroczystości Kamila podbiegała do wszystkich i wpinała znaczki z podobizną Łapickiego” – opowiada gazecie jeden z członków redakcji miesięcznika „Teatr„, który wręczał aktorowi nagrodę. „Traktowała go jak bóstwo, w ręku trzymała wielki worek tych znaczków”.
Na znaczku przygotowanym przez najwierniejszą fankę widnieje młode, przystojne oblicze Łapickiego. Może Kamila jest tak zaślepiona obsesją, że wciąż widzi w mężu tego atrakcyjnego mężczyznę w kwiecie wieku i umknęło jej, że właśnie stuknęło mu 85 lat?

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Żona Łapickiego myśli, że mąż jest młodszy?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: