Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Rozpacz Krupy na planie ”Top Model”. Bo bito słonie!

Gdy Joanna Krupa (34 l.) widzi cierpienie zwierząt, nie może przejść obok tego obojętnie. Nawet kosztem swojej pracy i kariery. Prowadząca „Top Model. Zostań modelką” porzuciła plan zdjęciowy show w Indiach po tym, jak zobaczyła, że opiekun słoni dźga je ostrym narzędziem.

W indyjskim Bombaju przez ostatnie dni powstawały zdjęcia do półfinałowych odcinków programu TVN. W ostatni czwartek Krupa miała nagrać zapowiedź przed pięknym pałacem w towarzystwie słoni. W trakcie przygotowań jej oczom ukazała się jednak scena, która poruszyła ją do głębi. Opiekun słoni zaczął je dźgać ankusem, ostrym narzędziem do poganiania. Tego było za wiele.

Joanna – znana miłośniczka zwierząt – rozpłakała się. I w proteście przeciwko okrutnemu traktowaniu sympatycznych czworonogów zeszła z planu. Realizacja odcinka stanęła pod znakiem zapytania. Krupa kategorycznie odmawiała powrotu do pracy. Atmosfera stała się napięta. Zgodziła się na to dopiero po trwających godzinę gorących namowach producenta programu. Ustalono jednak, że słoni w jej scenach już nie będzie. Modelka postawiła więc na swoim.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “Rozpacz Krupy na planie ”Top Model”. Bo bito słonie!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: